Onze organisatie

Dit zijn wij van Trends for Rent

In de vernieuwde webshop kunt u alles vinden wat u nodig heeft voor een succesvol event. Of het nu gaat om een klein of juist een groot evenement u als klant kunt altijd de beste service verwachten. Ons team staat voor u klaar. Blijf op de hoogte van alle nieuwe verhuurmaterialen en leuke acties op onze nieuws pagina.


Sales
                        

Misja Engelsman
misja@heman.nl

Marije Drenth
marije@heman.nl

Jan van Stralen
jan@heman.nl

Mona Reinders
mona@trendsforrent.nl

Frank Sissingh
frank@heman.nl

Mervijn Nieuwenhuys
mervijn@heman.nl

Louis de Roos
louis@heman.nl

Harry Drevers
harry@heman.nl

Jeroen Oome
j.oome@bloembloem.nl

Concept, design, decoration
 

Elise Kooi
e.kooi@bloembloem.nl

Sandra Hulleman
s.hulleman@bloembloem.nl

Marjolein Weijers
m.weijers@bloembloem.nl

Directie

John Heeroma
john@heman.nl

Richard Koster
richard@heman.nl

Richard Verhoef
rverhoef@bloembloem.nl

DTP, Marketing en Backoffice
 

Tjeerd Kortlandt
t.kortlandt@bloembloem.nl

Marjolein van der Wilk
marjolein@trendsforrent.nl

Roel van Melick
r.vanmelick@trendsforrent.nl

Administratie

Manus Valk
manus@heman.nl

Maike Smits
m.smits@trendsforrent.nl

Hedy Kamp
h.kamp@trendsforrent.nl