Onze organisatie

Dit zijn wij van Trends for Rent

In de vernieuwde webshop kunt u alles vinden wat u nodig heeft voor een succesvol event. Of het nu gaat om een klein of juist een groot evenement u als klant kunt altijd de beste service verwachten. Ons team staat voor u klaar. Blijf op de hoogte van alle nieuwe verhuurmaterialen en leuke acties op onze nieuws pagina.

Sales

Misja Engelsman
m.engelsman@trendsforrent.nl

Marije Drenth
m.drenth@trendsforrent.nl

Jan van Stralen
j.vanstralen@trendsforrent.nl

Mona Reinders
m.reinders@trendsforrent.nl

Frank Sissingh
f.sissingh@trendsforrent.nl

Mervijn Nieuwenhuys
m.nieuwenhuys@trendsforrent.nl

Louis de Roos
l.deroos@trendsforrent.nl

Harry Drevers
h.drevers@trendsforrent.nl

Jeroen Oome
j.oome@trendsforrent.nl

Concept, design, decoration
 

Elise Kooi
e.kooi@trendsforrent.nl

Sandra Hulleman
sandra@heman.nl

Ròbin Meissen 
robin@heman.nl

Directie

John Heeroma
j.heeroma@trendsforrent.nl

Richard Koster
r.koster@trendsforrent.nl

Richard Verhoef
r.verhoef@trendsforrent.nl

DTP/3D, Marketing en Backoffice
 

Anna Junge-Paprocka
anna@trendsforrent.nl

Marjolein van der Wilk
m.vanderwilk@trendsforrent.nl

Roel van Melick
r.vanmelick@trendsforrent.nl


Sofie van Eeden
s.vaneeden@trendsforrent.nl


Administratie

Manus Valk
m.valk@trendsforrent.nl

Maike Smits
m.smits@trendsforrent.nl